2022-2023 ABD Üniversite Kabulleri ve Üniversite Sonrası Kalma Seçenekleri

Bizim Tepe Kuruçeşme, Tepe Sk. No:2 Beşiktaş, Istanbul 34345 Turkiye, Istanbul, TR
May 30th from 7 pm to 9 pm

2022-2023 ABD Üniversite Kabulleri ve Üniversite Sonrası Kalma Seçenekleri

Bu yıl ABD üniversite kabullerindeki gelişmeler ve okul sonrasında orada kalma ve iş bulma imkanları üzerine bir söyleşi.

Yeşim Erez (RC) bu yıl Amerika'da üniversitelerin kabullerinde neler ile karşılaşıldığı, buna göre önümüzdeki yıl başvurularında nelere dikkat edilmesi gerektiği konusunda bilgi verirken, Marko İşsever (RC) ise Amerika'da sponsor olmaksızın nasıl kalınır, öğrencileri ve aileleri nasıl bir yol izleyebilirler konusunda aydınlatacak.

Yeşim Erez: Admittance Education kurucusudur Robert Kolej dan mezun olduktan sonra lisans ve master eğitimini Amerika da tamamlamış ve Columbia Üniversitesi, Harvard Business School, MIT ve UCLA'dan sertifikalar ve yönetici programları almıştır. iletişim stratejisi ve ürün geliştirmenin yanı sıra startup'ları ölçeklendirme konusunda geniş deneyime sahiptir. IECA Profesyonel Üyesi, Global Komite başkanı ve IACAC Üyesidir. UCLA Üniversite Danışmanlığı Sertifikasını üstün başarıyla tamamlamıştır.

Marko Işsever : America EB5 Visa'nın kurucu CEO’sudur. Firması müşterilerine EB-5 üzerinden green kart alma konusunda danışmalık vermektedir. Robert Kolej'den mezun olduktan sonra lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesinde, yüksek lisansını University of Pennsylvania’nın The Wharton School bölümünde tamamladı. Yakın zamanda kurduğu ikinci küresel şirketi, CBP Invest kanalıyla, Kanada, Grenada, Portekiz, İspanya, Malta, Yunanistan ve diğer ülke vatandaşlığı edinme ve oturum hakkı kazanma konularında da danışmanlık vermektedir.

Speakers:

Yeşim Erez, Admittance Education
Marko Issever, America EB5 Visa

Sponsors:

Bizim Tepe


Web Page: https://www.eventbrite.com/e/2022-2023-abd-universite-kabulleri-ve-universite-sonras-kalma-secenekleri-tickets-621146615247

Source: https://www.eventbrite.com/e/2022-2023-abd-universite-kabulleri-ve-universite-sonras-kalma-secenekleri-tickets-621146615247Securities Disclaimer

This website is for informational purposes only and does not constitute an offer or solicitation to sell shares or securities. Any such offer or solicitation will be made only by means of an investment's confidential Offering Memorandum and in accordance with the terms of all applicable securities and other laws. This website does not constitute or form part of, and should not be construed as, any offer for sale or subscription of, or any invitation to offer to buy or subscribe for, any securities, nor should it or any part of it form the basis of, or be relied on in any connection with, any contract or commitment whatsoever. EB5Projects.com LLC and its affiliates expressly disclaim any and all responsibility for any direct or consequential loss or damage of any kind whatsoever arising directly or indirectly from: (i) reliance on any information contained in the website, (ii) any error, omission or inaccuracy in any such information or (iii) any action resulting therefrom.