EB-5 Programının yine hiç bir değişiklik yapılmadan 30 Eylül 2018'e Uzatılması Bekleniyor!!!

EB-5 Programının yine hiç bir değişiklik yapılmadan 30 Eylül 2018'e Uzatılması Bekleniyor!!!

Biliyor muydunuz?

EB-5 Programının yine hiç bir değişiklik yapılmadan 30 Eylül 2018'e Uzatılması Bekleniyor!!!

23 Mart 2018'de oylanması planlanan Federal omnibus mevzuatı, EB-5 Programının yine hiç bir değişiklik yapılmadan 30 Eylül 2018'e uzatılmasını öneren bir kararı içerecek.

EB-5 Bölgesel Merkez Programına ilişkin, ulusal ticaret birliği olan ve EB-5 yatırımcı vizesi programının gerek Amerikan Kongre’sinde ve gerek hükümet nezdinde en kuvvetli savunucusu olan, IIUSA, 20 Mart 2018 tarihinde yaptığı açıklamaya göre, 23 Mart 2018 tarihli federal omnibus harcama tasarısına dahil edileceğini sandığımız EB-5 Reform tasarısının 30 Eylül 2018’e erteleneceğini beklediklerini bildirdi.

EB-5 Reform Yasası 23 Mart 2018'de federal omnibus harcama tasarısına dahil olmayacak ve bunun yerine 30 Eylül 2018'e kadar mevcut koşullar hiç bir değişiklik yapılmadan uzatılacak.

Bu haberi, IIUSA “hayal kırıklığı” olarak yayınladı. Eğer, endüstrinin en değerli savunucusu olan IIUSA bile bu tip değişiklikler, yani tutar artırımı taraftarıysa, bu demektir ki, bugün yarın beklenen artış gerçekleşecektir. Bu nedenle, EB-5 programından faydalanma konusunda ciddi niyete sahip yatırımcılar, şu andaki uygun şartlar altında yatırım yapmak için derhal harekete geçmelidir.

EB-5 göçmenlik programıyla ilerlemeye hazırsanız veya fırsat hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, bizimle + 1 917 355 9251 numaralı telefondan veya info@americaeb5visa.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Gönderen americaeb5visa, 21 Mart 2018'de


https://www.americaeb5visa.com/tr/blog/2018/03/21/eb-5-programinin-yine-hic-bir-degisiklik-yapilmadan-30-eylul-2018e-uzatilmasi-bekleniyor/Securities Disclaimer

This website is for informational purposes only and does not constitute an offer or solicitation to sell shares or securities. Any such offer or solicitation will be made only by means of an investment's confidential Offering Memorandum and in accordance with the terms of all applicable securities and other laws. This website does not constitute or form part of, and should not be construed as, any offer for sale or subscription of, or any invitation to offer to buy or subscribe for, any securities, nor should it or any part of it form the basis of, or be relied on in any connection with, any contract or commitment whatsoever. EB5Projects.com LLC and its affiliates expressly disclaim any and all responsibility for any direct or consequential loss or damage of any kind whatsoever arising directly or indirectly from: (i) reliance on any information contained in the website, (ii) any error, omission or inaccuracy in any such information or (iii) any action resulting therefrom.