ABD Kongresi, EB-5 programını 19 Ocak 2018'e kadar değişiklik yapmadan uzattı.

ABD Kongresi, EB-5 programını 19 Ocak 2018'e kadar değişiklik yapmadan uzattı.

Beklediğimiz gibi, Meclis’te 188’e karşı 231 oy çoğunluğu ile ve Senato'da 32’ye karşı 66 oy çoğunluğu ile ABD Kongresi, EB-5 programını 19 Ocak 2018'e kadar hiç bir değişiklik yapmadan uzatan kararnameyi kabul etti. Başkan Donald Trump, dün, 22 Aralık'ta, bu kararnameyi imzalayarak kanuna geçirdi.

Muhtemel değişikliklerin yürürlüğe girmesi için önümüzde halen bir ay gibi bir zaman varken, bugün geçerli olan EB-5 programının avantajlı maddelerinden yararlanmak için bu son şansınız olabilir.

Bu benzersiz göçmenlik programıyla ilerlemeye hazırsanız veya son kararınızı vermeden önce program hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, bizi + 1 917 355 9251 numaralı telefondan direk veya WhatsApp üzerinden arayabilirsiniz. Arzu ederseniz, info@americaeb5visa.com adresinden bize e-posta gönderebilirsiniz. Türkiye’de bize (0531) 469 72 89 numarası üzerinden ulaşabilirsiniz.

americaeb5visa tarafından 23 Aralık 2017'de gönderildi.


https://tinyurl.com/ya5dkcudSecurities Disclaimer

This website is for informational purposes only and does not constitute an offer or solicitation to sell shares or securities. Any such offer or solicitation will be made only by means of an investment's confidential Offering Memorandum and in accordance with the terms of all applicable securities and other laws. This website does not constitute or form part of, and should not be construed as, any offer for sale or subscription of, or any invitation to offer to buy or subscribe for, any securities, nor should it or any part of it form the basis of, or be relied on in any connection with, any contract or commitment whatsoever. EB5Projects.com LLC and its affiliates expressly disclaim any and all responsibility for any direct or consequential loss or damage of any kind whatsoever arising directly or indirectly from: (i) reliance on any information contained in the website, (ii) any error, omission or inaccuracy in any such information or (iii) any action resulting therefrom.