Ayca Apak Rating

Profile Completion:Not Rated
Site Activity:Not Rated
Knowledge:Not Rated

CONTACT INFORMATION

Ayca Apak
+90 531 469 7289
Turkey Country Manager

ADDRESS

Nişantaşı, Valikonağı Caddesi, Kuyumcu İrfan Sokak, Kayalı Apt. No 16/18 Kat: 5 Daire: 16 , Istanbul, Turkey
Contact Email
Blog
Skype
skype: ayca.apak-tonge
Linked In
Facebook

PRACTICE AREAS

Agent / Finder
EB-5 Consultant
Marketing

LANGUAGES

English
French
Turkish

0 followers

Last Update: April 05, 2018 01:29 PM

User was viewed 2824 times (total).

Ayca Apak

Ayca Apak

(29%)

Etkinlik yönetimi, kurumsal iletişim, halkla ilişkiler, tanıtım ve pazarlama uzmanı olan Ayça Apak, New York kökenli America EB5 Visa’nın Istanbul ofisini yönetmektedir. Doksanlı yıllarda, Global Yatırım Holding'de Uluslararası Halkla İlişkiler sorumlusu iken, 1998'de yaşamını Londra'ya taşımıştır. 2001 yılında Londra’da 'küresel düşün, yerel davran' düsturuyla butik bir iletişim danışmanlığı olan Apak İletişim'i kurmuştur.

Şirket, bankacılık ve finans, ilaç ve sağlık, yapı ve inşaat, çevre ve sürdürülebilirlik sektörlerinde, başta B2B konferanslar, seminerler, profesyonel gelişim eğitimleri olmak üzere, roadshowlar, fuar organizasyonları, uluslararası basın programları ve kurumsal etkinlikleri de kapsayan geniş bir yelpazede faaliyet göstermiştir.

Financial Times, Reuters, Thomson Financial, IFR Dergisi, Incisive Media, Alfa Bank ve Global Yatırım Holding gibi müşterilerle çalıştığı uzun bir finans sektörü tecrübesinin ardından Ayça Apak, çevre ve sürdürülebilirlik alanına kaymıştır. Bu alanda birçok etkinliğin yapımcılığını ve yönetmenliğini üstlenmiş olup küresel gıda sisteminde 'açık kaynak' prensibini savunan bir STK'nın kuruluşunda görev almış ve çalışanların işyerinde çevreci davranış modelleri geliştirmelerini teşvik eden bir teknoloji şirketini hayata geçirmiştir.

Amerika, Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Uzak Doğu coğrafyasında yüzlerce başarılı etkinliğe, yanı sıra kurumsal iletişim, pazarlama iletişimi ve sosyal medya kampanyasına imza atmış olan Ayça Apak, 2015'den itibaren Türkiye’de de danışmanlık hizmeti vermeye başlamıştır.


Securities Disclaimer

This website is for informational purposes only and does not constitute an offer or solicitation to sell shares or securities. Any such offer or solicitation will be made only by means of an investment's confidential Offering Memorandum and in accordance with the terms of all applicable securities and other laws. This website does not constitute or form part of, and should not be construed as, any offer for sale or subscription of, or any invitation to offer to buy or subscribe for, any securities, nor should it or any part of it form the basis of, or be relied on in any connection with, any contract or commitment whatsoever. EB5Projects.com LLC and its affiliates expressly disclaim any and all responsibility for any direct or consequential loss or damage of any kind whatsoever arising directly or indirectly from: (i) reliance on any information contained in the website, (ii) any error, omission or inaccuracy in any such information or (iii) any action resulting therefrom.